+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

новини

ЗАЩИТА РАСТЕНИЙ ОТ LEMKEN. ЧТО МЫ МОЖЕМ ПРЕДЛОЖИТЬ

26.11.20
Компания LEMKEN предлагает всем фермерам подходящие орудия, чтобы вырастить хороший урожай, независимо от того, какое земледелие они практикуют — традиционное или биологическое.

КОМПАНИЯ LEMKEN ПРОДОЛЖАЕТ РАСТИ

22.03.19
Компания LEMKEN, специализирующаяся на профессиональном растениеводстве, снова расширила свой бизнес, несмотря на непростую в целом ситуацию в прошлом году. Общий оборот за 2018 год составил 380 млн евро, что означает рост 6%. Доля экспорта не изменилась и составила 77 процентов.

Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.