+38 044 593-27-72

Зміни в асортименті техніки для захисту рослин

Зміни в асортименті техніки для захисту рослин

Компанія LEMKEN,як спеціаліст у сфері професійного рослинництва, пропонує агрегати для традиційного та механічного захисту рослин. Сільгоспвиробникам надається широкий вибір високоякісних машин, які включають не тільки польові обприскувачі, а й розкидачі добрив та міжрядні культиватори.

Наша мета — з розумом розширити асортимент техніки для механічної боротьби з бур’янами і запропоновувати аграріям альтернативу суцільним хімічним способам боротьби у вигляді смугового чи точкового обприскування. Для цього ми ще 2 роки тому придбали нідерландську компанію Steketee, що спеціалізується на просапній техніці. Зараз ми активно працюємо над удосконаленням агрегатів її виробництва і поєднуємо їх із нашими розумними цифровими рішеннями.Будучи відданими своїй стратегії, ми продовжуємо довготривалий розвиток ринків і тим самим реагуємо на побажання споживачів та органів влади стосовно підвищення значимості сталого розвитку в сільському господарстві.

У зв’язку з цим компанія LEMKEN зупиняє виробництво традиційних польових обприскувачі до кінця 2020 року

  • Відомості на цю тему містяться у  прес-релізівід 3 червня 2020 р.
  • Відповіді на найважливіші питання для аграріїв, підприємств та дилерів можна знайти  тут

Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.