+38 044 593-27-72

ДІАМАНТ 12 - МАШИНА РОКУ 2011

Моделями Діамант 11 та 12 ЛЕМКЕН покращив свої перевірені напівнавісні плуги з профілем рами 160 мм та розширив спектр їх застосування. Нові напівнавісні плуги як і навісні плуги Ювель, в стандартній комплектації оснащуються корпусами Д’юрамакс, таким чином, вони виграють завдяки їхнім винятковим перевагам. Виготовлені з особливо загартованих сталей без свердлень та перфорацій, відвали та полоси відвалів гарантують високу стійкість до зносу і особливо довгий строк експлуатації. Так як вони не закріплені болтами, а просто навішені на крюки, вони швидко замінюються. Окремі полоси можна замовити з пластику, для того, щоб оптимізувати оранку на особливо липких ґрунтах.

Діамант 11 виготовляється максимально з 9-ма корпусами, а Діамант 12 можна замовити в залежності від оснащення навіть з 10-ма корпусами. Обидва плуга можуть поставлятися з автоматичною системою захисту Гідроматік, завдяки якій відхилені корпуси плуга завжди точно повертаються в робоче положення, навіть в важких умовах. Діапазон спрацьовування в 38 см вгору та 20 см в бік достатній також при глибокій оранці, щоб працювати безперебійно. Це також сприяє високій силі спрацьовування, яку можна зручно регулювати з кабіни трактора на різних ґрунтах.

Діамант 11 може додатково оснащуватись відомим посилювачем тяги, в той час, як на Діаманті 12 новий регульований посилювач тяги з вимкненням на краю поля встановлено вже в базовій комплектації. Посилювач тяги забезпечує перенос ваги з плуга та передньої вісі трактора на задню вісь трактора та тим самим запобігає пробуксовці трактора. Це створює найкращі передумови для роботи на високій швидкості та мінімізації витрат палива. На краю поля посилювач тяги на Діаманті 12 автоматично регулює тиск в гідравлічній системі в залежності від кута злому між трактором та плугом таким чином, щоб трактор завжди залишався в стабільному положенні. Для безпечного переміщення по дорогам тиск в посилювачі тяги може бути зменшено.

Новим у Діаманта 12 також є електро-гідравлічне регулювання кута нахилу рами плуга. Це дозволяє встановити та зберегти нахил плуга з кабіни трактора. Механізм оберту держить плуг жорстко в заданому положенні, гарантуючи тим самит надійне положення корпусів в ґрунті навіть якщо використовується додатковий ґрунтоущільнювач. Особливо гарно Діамант 12 оре з новим інтегрованим ґрунтоущільнювачем ФлексПак від ЛЕМКЕН.

Нові напівнавісні плуги Діамант 11 та 12 будуть постачатись з літа 2012

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.