+38 044 593-27-72

Просапний культиватор EC-WEEDER

EC-Weeder

Міжрядний культиватор EC-Weederпідходить для всіх культур, які висіваються рядами. Для того, що би підібрати найоптимальніше оснащення для користувача, треба точно відповісти на пару питань:

  • Яка культура підлягає обробітку?
  • Які польові умови?
  • Яка ширина захвату та міжрядь сівалки?
  • Яка ширина колії трактора?

Маючи відповідь на ці питання, за допомогою численних опцій можна сконфігурувати агрегат, який точно підійде під умови використання.

Базові параметри:

  • Ширина міжрядьвід 15 до 100 см
  • Ширина захвату до 13 м
  • Робоча швидкість 15 км/год
  • Профільна рама для змінної ширини міжрядь
  • Великий вибір робочих органів для обробки міжряддя та між рослинами в ряду
  • Можливість автоматичного управління та ручного підрулювання

Фото


 

Системи підрулювання

Автоматична чи ручна система підрулювання є опціями, які роблять можливим точний міжрядний обробіток без пошкодження рослини. Обидві системи гідравлічно керують підрулюючою рамою паралельного зміщення

Дізнайтеся більше про системи підрулювання:

Автоматична система на основі камери IC-Light

IC-Light– це система автоматичного управління культиватором за допомогою камери, що робить можливим точне та легке прополювання як вдень, так і вночі. За допомогою зображення з камери, які оброблюються терміналом та контролером, досягається точне ведення культиватора EC-Weederміж рядами. Дізнайтеся більше про автоматичну систему  IC-Light

Ручне управління

Сигнал для ручного управління надходить від оператора, який сидить позаду культиватора у зручному кріслі. Він візуально керує культиватором за допомогою джойстика.

Підрулююча рама

Підрулююча рама, що зміщується паралельно до рядів, гідравлічно передає коригуючий сигнал на культиватор від камери IC-Lightчи системи ручного управління. Тільки в такому випадку агрегат керується точно по міжряддю незалежно від руху трактора.

 

Паралелограмні секції

 

Секції складаються із паралелограмної конструкції, яка закріплена на рамі культиватора і копіює рельєф поля за допомогою колеса ведення глибини. На рамі секції монтуються різноманітні робочі органи для обробки міжряддя та між рослинами в ряду.

Дізнайтеся більше про види паралелограмних секцій:

Профільна рама

Для змінної ширини міжрядь: секції кріпляться за допомогою спеціального міцного замка на профільній рамі перетином 80×80 mm так, що їх за потреби можна легко переміщувати, тим самим підлаштовуючись під необхідний розмір міжрядь.

Базова секція

Компактна конструкція: базова секція відмінно підходить для легких ґрунтів та малих за розміром рослин з міжряддям від 15 до 50 см. Пружина розтягування підтримує встановлений тиск на ґрунт, що гарантує дотримання встановленої глибини обробітку.

Комбінаційна секція

Універсальна конструкція: комбінаційна секція призначена для міжряддя від 20 до 80 см для середніх та важких ґрунтових умов. Завдяки оснащенню гідроциліндрами односторонньої чи двосторонньої дії, вона дає можливість реалізації опційного посекційного керування культиватором через ISOBUS як на основі GPS, так і ручного управління.

TRS-секція

Витривала конструкція: TRS-секція розроблена для важких умов та міжрядь від 50 до 100 см. Тому, зачасту, вона використовується на гребневих культиваторах  EC-Ridgerта разом з іншими важкими робочими органами.

Робочі органи

Підрізати – прополоти – підгорнути: Steketeeпропонує широкий вибір робочих органів для обробки міжряддя та між рослинами в ряду, щоб пристосувати культиватор EC-Weederяк до оброблюваної культури, так і до ґрунтових умов.

Дізнайтеся більше про широку гамму робочих органів:

Кутовий ніж-бритва на жорсткій стійці

Точний інструмент для легких умов та рослин на ранніх стадіях. Він поверхнево зрізає бур’яни та працює на відстані до 2 см до культурної рослини.

Стрілчатий ніж на жорсткій стійці

Точний інструмент для легких умов та всіх стадіях розвитку. Зрізає бур’яни поверхнево.

Кутовий ніж-бритва на пружинній/вібро-стійці

Точний інструмент для всіх умов та ранніх стадій розвитку рослин. Пружинна стійка має вібруючий ефект, завдяки якому бур’яни прополюються та покриваються ґрунтом. Кутовий ніж краще проникає в затверділий ґрунт.

Стрілчатий ніж на пружинній/вібро-стійці

Точний інструмент для всіх умов та ранніх стадій розвитку рослини. Пружинна стійка має вібруючий ефект, завдяки якому бур’яни прополюються та покриваються ґрунтом. Стрілчатий ніж краще проникає в затверділий ґрунт.

Пружинна стійка зі стрілчатою лапою

Відмінний інструмент для ґрунтів, засмічених камінням,  через можливість стійки рухатися у всіх напрямках. Стрілчата лапа слугує здебільшого для зрізання бур’янів.

Захисні диски

Ці захисні диски захищають культурну рослини від присипання ґрунтом, грудками чи камінням, які рухаються у напрямку від ножів. Вони використовуються у комбінації із стрілчатими ножами та лапами.

Захисні пластини

Ці захисні пластини захищають культурну рослини від присипання ґрунтом, грудками чи камінням, які рухаються у напрямку від ножів. Вони використовуються у комбінації із лапами.

Прямий штригель

Даний штригель встановлюється позаду секції та прополює молоді рослини бур’янів в міжряддях. З їх коріння оббивається ґрунт, тому ризик подальшого укорінення знижується.

Ротаційний розрихлювач

Ротаційний розрихлювач встановлюється позаду базової секції, щоб виривати кореневищні бур’яни та знищити ґрунтову кірку.

Леміш-підгортач

Підгортач нагортає землю в рядок до культурної рослин тим самим засипає бур’яни. Для такого обробітку рослини повинні мати достатній розмір.

Пальцевий просапник

Пальцевий просапник вириває бур’яни з корінням між рослинами в ряду. Його агресивність легко налаштовується в залежності від культури та її стадії розвитку.

Роторна штригельна борона

Роторна штригельна борона прополює та присипає  ґрунтом бур’яни між рослинами в ряду. Вона підходить для культурних рослин із міцними стеблами на кам’янистих ґрунтах. Агресивність роботи налаштовується в залежності від умов.

Пружинна штригельна борона

Пружинна штригельна борона прополює та присипає ґрунтом бур’яни між рослинами в ряду. Вона розрахована для чутливих культур, а агресивність роботи регулюється в залежності від стадії розвитку.

Обладнання для обприскування Spray-Set

Обладнання Spray-Set – це опція для рядного обприскування з одночасною механічною обробкою. За допомогою даного обладнання можна зменшити норму використання гербіциду чи фунгіциду до 80 %.

Відео

Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.