+38 044 593-27-72

Культиватор Koralin 9

Супер мала глибина і супер дбайливість

Новий гібридний культиватор Koralin 9 від LEMKEN захищає ґрунти від ерозії та стримує випаровування. Він поєднує переваги дискової борони і культиватора та є ідеальним для однорідного, мілкого обробітку ґрунту.

Відразу після збору врожаю необхідно провести підготовку до оптимального розвитку наступних культур. Культиватор Koralin 9 зрізає стерню по всій поверхні як вертикально, так і горизонтально, створюючи в такий спосіб умови для швидкого мікробіологічного розкладання. Водночас він замішує в ґрунт пожнивні залишки на дуже малій глибині. Це сприяє, по-перше, рівномірному проростанню насіння бур’янів та падалиці, по-друге, зменшенню випаровування. Отже, ґрунтова волога заощаджується для наступної культури.

Інноваційна комбінація з горизонтальних та вертикальних робочих органів: мілкий обробіток, низька вірогідність забивання, мала потреба в тяговому зусиллі. Для того, щоб гарантувати роботу без забивання, робота дисків та лап має бути узгодженою. У Koralin 9 один диск працює точно перед вістрям леміша, а ще два диски по краях – перед крилами леміша.

Три ряди стрілчатих лап, шириною 380 мм, в горизонтальній позиції: підрізання стерні на малій глибині, робота по всій ширині без пропусків, низька інтенсивність розрихлення зі збереженням вологи.

Оригінальна концепція дотримання глибини за допомогою системи опорних коліс: точне ведення по глибині, відмінне дотримання встановленого параметру при змінних умовах на неоднорідному рельєфі.

  • Стрілчаті лапи DeltaCut з покриттям із твердосплавного металу гарантують довгий термін експлуатації та добре врізання в ґрунт
  • Вирізні диски з вертикальним розташуванням створюють нерівну поверхню та запобігають утворенню ущільнення після проходу лап DeltaCut
  • Секція вертикально встановлених лап для мілкого підрізання органічної маси
  • Стійка лапи має товщину 15 мм та оснащена автоматичним пружинним захистом та системою швидкої зміни лапи
  • Інтегрована транспортна вісь для покращеної маневреності
  • Широкий вибір котків та штригелів для заключного обробітку

Фото


Технічні характеристики


Koralin 9/660 KUAKoralin 9/840 KUA
Робоча ширина660 см840 см
Потужність трактора231-330 к.с.294-420 к.с.
Кількість дисків43 шт.55 шт.
Діаметр диска510 мм
Відстань між рядами дисків90 см
Відстань між проходами дисків15 см
Кількість лап22 шт.28 шт.
Ширина лапи380 мм
Відстань між рядами лап100 см
Відстань між проходами лап30 см
Висота рами з лапами57 см
Транспортна ширина3,0 м
Транспортна висота3,4 м4,0 м
Транспортна довжина з одинарним котком9,1 м
Транспортна довжина зі штригелем10,1 м
Вага7.029 кг8.495 кг

 

Відео


Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.