+38 044 593-27-72

Система підрулювання IC-Light

IC-Light

  • Автоматичне управління за допомогою камери
  • Точна робота без перевтоми оператора вдень та вночі
  • Опція для кожного просапного культиватора EC-Weeder

IC-Light – це система управління просапним культиватором, що складається трьох компонентів: камера, термінал із контролером та підрулююча рама паралельного зміщення. Поєднання цих складових створює точну автоматичну систему підрулювання для  EC-Weeder, щоб дати більше простору для розвитку культурної рослини.

Базові параметри

  • Розрізнення від 1 до 5 рядів рослин
  • Розрізнення відтінків зеленого таRGB-кольорового спектру (повнокольорове зображення)
  • Точність обробітку до 2 см до рослини
  • Робоча швидкість до 15 км/год
  • Дистанційна діагностика та налаштування безпосередньо в полі

 

Компоненти

Три компоненти системи управління IC-Lightдозволяють досягнути точної роботи культиваторам EC-Weeder без перевтоми оператора. Система бере на себе ведення культиватора між рядами та мінімізує пошкодження культурних рослин.

Камера

Камера з високою роздільною здатністю робить зйомку рядів рослин та передає дані на термінал. Вона розрізняє від одного до п’яти рядів як за відтінками зеленого, так і в  RGB-спектрі.

Термінал

Сенсорний термінал інтегрований у комп’ютер, який перетворює зображення із камери на точні сигнали для підрулювання. Управління ним є дуже інтуїтивним, а при необхідній допомозі сервісного спеціаліста, він може дистанційно приєднатися до терміналу.

Підрулююча рама

Підрулююча рама, що зміщується паралельно до рядів, гідравлічно передає коригуючий сигнал на культиватор. В такому випадку агрегат керується точно по міжряддю незалежно від руху трактора.

Опції

Ви хотіли б працювати вночі, чи маєте потребу в додатковій камері для посекційного керування EC-Weeder? Тут Ви можете ознайомитись із деякими додатковими опціями.

LED-освітлення

LED-освітлення підсвічують поле зору камери та робить можливим роботу в нічний час.

Джойстик

Систему управління IC-Lightможна доповнити джойстиком, якщо необхідна можливість ручного управління.

Друга камера

Додаткова камера дає можливість для точного управління культиватором EC-Weedersна розворотних смугах та клинах. У випадку, коли перша камера не може знайти рядок, бо вже дійшла до його краю, то друга камера переймає на себе управління агрегатом.

Комбінація декількох систем IC-Light

Коли потрібно обробити більше, а ніж один прохід сівалки за один раз, то можна скомбінувати декілька незалежних систем підрулювання на основі камери IC-Light, що установлюються на одномуEC-Weeder, а для керування яких достатньо одного термінала.

Підрулююча рама EC-Steer з трикутною автозчіпкою чи триточковою навіскою

Опційно система підрулювання IC-Light може використовуватись із різноманітними культиваторами EC-Weeder. Проте існує можливість покращити роботу і інших культиваторів, які можна приєднати за допомогою трикутної автозчіпки або триточкової навіски до підрулюючої рами  EC-Steer, яка має в собі всі компоненти IC-Light, але є незалежним агрегатом.

Фото
Відео


Товари на складі:

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.