+38 044 593-27-72

Місія компанії

Кінцеві споживачі в центрі уваги

 

За допомогою нашої техніки ми хочемо допомогти нашим споживачам виростити високий урожай і збільшити свій дохід. Висока продуктивність, тривалий термін експлуатації, комфортне обслуговування - ось найважливіші критерії наших дослідницьких і наукових розробок. ЛЕМКЕН відрізняється тим, що велику увагу приділяє практиці і прагне бути в безпосередній близькості від кінцевого споживача.

 

 

 

Як костюм на замовлення

 

Жодне поле не схоже на інше! Ми перенесли наш багаторічний досвід використання в умовах різних грунтів на широкий асортимент техніки ЛЕМКЕН для обробки грунту, посіву та захисту рослин. Тому ви можете знайти у ЛЕМКЕН техніку, яку ми виготовляємо за індивідуальним замовленням клієнта - для різних умов експлуатації, для традиційної та мінімальної обробки грунту, для малих, середніх і великих підприємств, для фермерів та підприємств, що надають послуги. Крім цього ми пропонуємо техніку з різними можливостями комбінування, щоб ви не залежали від погодних умов. Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам техніку, яка б ідеально підходила, як костюм на замовлення.

 

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.