+38 044 593-27-72

Нова коротка дискова борона від ЛЕМКЕН

З серіями Геліодор 8 та Рубін 9 ЛЕМКЕН представляє техніку для плоскої стерньової обробки короткими дисковими боронами з глибиною втручання до 12 см. Ці моделі будуть доповнені новою серією Рубін 12, що буде представлена для початку в версії з робочою шириною 3 метри. Нова коротка дискова борона здатна працювати на глибині до 20 см, та виконує таким чином роботу на глибині, яка раніше була доступна тільки культиваторам.

Новий Рубін відрізняється від свого успішного тезки Рубіна 9 з різних точок зору. Це стосується, наприклад, дисків, що при діаметрі від 732 мм можуть працювати на глибині до 20 см. Новим є також симетричне розташування дисків для кращої стабільності колії короткої дискової борони та точного узгодження з сусідньою колією. 18 зубчастих дисків при робочій ширині 3 метра діляться на 8 дисків спереду та 10 дисків позаду з відстанню між дисками точно 17 см. Відстань між балками складає 120 см. Щоб забезпечити оптимальну течію ґрунту, центральний диск першого ряду зміщено дещо назад, а відповідний диск наступного ряду зміщено вперед.

Ряд штригелів позаду першого ряду дисків піклується про контрольовану подачу потоку маси ґрунту, а ряд штригелів після другого ряду оптимально розділяє ґрунт та рівномірно розподіляє його по поверхні поля. Обидва штригелі зручно та безступінчато регулюються за допомогою переставного шпинделя. Рубін оснащено універсальним колесом, при допомозі якого він може безпроблемно маневрувати як на поворотній полосі так і при транспортуванні по дорогам.

Завдяки положенню робочих дисків та їхньому великому розміру Рубін підходить як для стернової обробки ґрунту так і для основної обробки ґрунту навіть в тяжких ґрунтових умовах. Він здатен інтенсивно обробити навіть велику кількість органічної маси.

Вихід на ринок заплановано, після ґрунтовного тестування в 2013 році.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.