+38 044 593-27-72

Охорона навколишнього середовища

 

ЛЕМКЕН пов'язаний з сільським господарством і бачить важливу мету підприємницької діяльності у відповідальному використанні природних ресурсів. Машини LEMKEN, завдяки сучасним технологіям, допомагають знизити тиск на грунт і по можливості використовувати менше засобів захисту рослин і добрив. Розробки ЛЕМКЕН оцінюються як з економічних, так і по найважливіших екологічним критеріям.

 

У 2009 році одночасно з будівництвом нового фарбувального цеху була реалізована велика концепція енергозбереження. Її основу склали так звані енергетичні цикли, які за допомогою теплообмінників повертали енергію в різних місцях фарбувальної установки і дозволяли використовувати її знову. Крім того, зайва енергія може використовуватися для опалення складальних цехів і потім підводитися в гартівні цехи в якості охолоджуючої води. Згідно концепції енергозбереження, грунт може використовуватися як джерело енергії або для її збереження (Геотермія). Для цього в землю на глибині 30 метрів закладені 50 грунтових зондів. Переваги очевидні: центральні енергоцікли та енергонакопичувачів піклуються в першу чергу про суттєве зменшення споживання звичайних джерел енергії, як газ і вода. Важливість обширних інвестицій, незважаючи на все більш високу потребу в енергії, підтверджується терміном амортизації, які становлять менше 5 років.

 

«Розумний» адміністративний корпус

 

Адміністративний корпус LEMKEN був остаточно створений в 2004 році. При розробці плану будівлі також враховувалося зменшення витрат та ефективне використання енергії. Так як під час процесу виробництва і гарту можна було безкоштовно отримати теплову енергію, з'явилася можливість відмовитися від системи опалення. Теплова магістраль до виробництва в поєднанні з «розумною» системою автоматичного управління регулювала температуру в офісах і навчальних приміщеннях. Взимку температура охолоджуючої води в гартівному цеху підвищувалася тепловим насосом до комфортного рівня і розподілялася по трубах опалення в підлозі. Влітку ж температура води приблизно в 16 ° C забезпечувала безкоштовне охолодження. Таким чином, стало можливо відмовитися від класичної системи кондиціонування повітря, яка, як правило, відбувається з високими витратами і викидами шкідливого фреону. Витрати на утримання такого «низькоенергетичного» адміністративної будівлі приблизно на 77% нижче витрат на утримання традиційного офісного будинку.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.