+38 044 593-27-72

Наша компетентність

Інновація - наша рушійна сила

 

Інновація визначає наші комерційне мислення і діяльність як "The AgroVision Company". Успішність даної стратегії доводять як успішне впровадження нових продуктів по Обробіток грунту, посіву та захисту рослин, так і нагородження наших новинок золотими і срібними медалями на різних міжнародних виставках.

 

Якість переконує

 

Вже при виборі спеціальної сталі ЛЕМКЕН ми закладаємо фундамент міцності та якості нашої техніки. Ретельний і безперервний контроль, починаючи з надходження сировини і закінчуючи остаточним контролем якості, гарантує, що тільки бездоганні вироби покинуть завод. Найсучасніші технології виробництва з комбінованими верстатами з ЧПУ і роботизовані зварювальні установки, а також повністю автоматизовані формувальне обладнання та устаткування для гартування гарантують сучасне і рентабельне виробництво.

 

Ви можете простежити окремі етапи виробництва плуга ЛЕМКЕН

 

Доведено на практиці

 

Ми прагнемо найкращим чином інформувати наших клієнтів про економічно вигідних і сучасних машинах. Наш великий сервіс гарантує, що з технікою ЛЕМКЕН фермери та субпідрядники будуть готові до роботи в будь-який час року. За наявності 17 сервісних центрів у Німеччині і збутової мережі охоплює більше 54 експортних ринків, ми гарантуємо компетентну консультацію і швидке постачання високоякісними оригінальними запчастинами.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.