+38 044 593-27-72

найкращі пропозиції:

Послуги компанії

ДП ЛЕМКЕН-Україна здійснює консультування покупців по питаннях ґрунтообробної техніки та сівалок, забезпечує налагодження техніки, технічний сервіс, в тому числі гарантійне обслуговування, забезпечення запчастинами, навчання персоналу покупця роботі з технікою фірми ЛЕМКЕН. Первинне налагодження техніки та навчання роботі з технікою здійснюється за рахунок фірми ЛЕМКЕН.

На ДП ЛЕМКЕН-Україна працюють інженери-механіки, які пройшли навчання на заводі ЛЕМКЕН в Німеччині та мають великий досвід роботи з технікою фірми ЛЕМКЕН.

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.