+38 044 593-27-72

Традиції

Інновація з традицією

 

Компанія ЛЕМКЕН була заснована Вільгельмус Лемкеном в 1780 році як кузня. Підприємство досі перебуває у володінні сім'ї та дбає про збереження традицій виробів, давно названих на честь коштовних каменів.

 

 

Багато років відомі серії плугів «Діамант» і «Опал» вносять свій внесок у поліпшення продуктивності сучасного сільського господарства. З серією «Смарагд» ЛЕМКЕН продовжив розвиток техніки для стерньових обробки; «Смарагд» сьогодні належить до зразковим грунтообробних систем у Європі. За останні роки, завдяки численним успішним нововведенням, ЛЕМКЕН довів свій професіоналізм у виготовленні техніки для дбайливого обробки грунту, в різноманітній техніці для стерньових обробки, у точній посіві. Після придбання підприємств з виробництва польових обприскувачів Jacoby і RTS, з 2005 року ЛЕМКЕН пропонує обширний вибір техніки для професійного рослинництва.

 

 

Лемкен вітає Вас

LEMKEN – визнане всім світом як далекоглядне та ресурсоощадне підприємство, яке робить важливий внесок у прибуткове сільське господарство. Середня за розміром сімейна компанія вже протягом 240 років застосовує свої знання та ентузіазм для прогресу та генерує рішення для сільськогосподарських викликів сьогодення і майбутнього. Компанія пропонує ґрунтообробні, посівні, просапні агрегати, розкидачі добрив і розумні рішення для менеджменту виробничих даних. На сьогодні в LEMKEN зайнято 1.600 співробітників по всьому світу, які створюють загальний оборот на рівні 400 млн €.